W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI:
godz.: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00 (dla dzieci), 12.15 (suma), 19.00 (dla młodych)

W DNI POWSZEDNIE:
godz.: 7.00 i 18.00

SPOWIEDŹ:
poniedziałek - sobota:
15 minut przed każdą Mszą Świętą

niedziela i święta:
podczas każdej Mszy Świętej 

WTOREK: 17.00 - 18.00
(w czasie kolęd 15.00 - 16.00)

SOBOTA: 8.00 - 9.00

 

PORADNIA RODZINNA 

P. Monika Szweda  tel. 519-124-391

 

Adres:
ul. Chopina 3
83-000 Pruszcz Gdański
tel. (0-58) 682-26-20; +48 518 615 577 (tel. komórkowy)

e-mail: mbnppruszcz@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
60 1160 2202 0000 0000 5354 9253

8 kwietnia 2023

Życzenia dla Wszystkich Parafian

   Miłość ostatecznie zwycięża śmierć! Zatem przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłością Ojca i jej doświadczajmy. Grzech i jego owoc, to znaczy śmierć, nie jest już w stanie zagrodzić nam drogi do Domu Ojca. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. A ogarnięci Bożą miłością, dzielmy się tym darem z naszymi braćmi. Potrzeba bowiem tej miłości w każdym wymiarze naszego życia, zwłaszcza społecznym, narodowym i międzynarodowym. Współczesność ciągle domaga się od nas świadectwa, że rzeczywiście tylko na Chrystusie i Jego zwycięstwie nad wszelkim złem, na głoszonej przez Niego prawdzie, sprawiedliwości i miłości można budować lepszą przyszłość.
   Moi kochani chciałbym te życzenia złożyć naprawdę wszystkim. Moim księżom współpracownikom Ks. Dominikowi i Ks. Andrzejowi. Kieruje te serdeczne życzenia do pana kościelnego Bogdana, pani gospodyni Basi, pani organistki Hanki, służby liturgicznej ołtarza, do Wspólnoty Żywego Różańca do wszystkich członków chóru parafialnego, scholii dziecięcej, do zespołu muzycznego, do pani z poradni rodzinnej, do wszystkich zaangażowanych w wystrój i dbającym o czystość naszej świątyni, myślę tu szczególnie o Pani Wandzie, Panu Jerzym i Pani Joannie oraz do Was moi drodzy parafianie. Chcę również dzisiaj pamiętać o wszystkich, którzy mieszkają poza naszą parafą ale jak zawsze mówią tu jest ich miejsce i serce, którzy uczęszczają na nabożeństwa do naszej świątyni. Witam i składam życzenia wszystkim gościom, którzy przyjechali spędzić święta w gronie rodzinnym. Należy wspomnieć tych parafian, którzy wyjechali za pracą poza granice naszej Ojczyzny. Gorącą modlitwą i pamięcią chcę objąć wszystkich chorych, cierpiących, przykutych do łóżek. Szczególne życzenia kieruje do nowych mieszkańców naszej parafii. Witamy Was i życzymy szybkiego zaklimatyzowania się w naszej Wspólnocie. Moi kochani, niech radosne Alleluja rozbrzmiewa w każdym domu i w każdej rodzinie naszej wspólnoty parafialnej.

Szczęść Boże.


Zdjęcia

Nawiedzenie relikwii św. Wojciecha

Szkoła Katolicka

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
99 0.069601058959961